наш телефон - +38 (044) 483-04-75 (044) 483-04-75
наш телефон - (050) 326-66-15 (050) 326-66-15
(095) 295-03-11
  • Українська
  • Русский
  • Тягові акумулятори для всіх типів навантажувачів і платформних навантажувачів, мийних машин, що складаються з високоякісних кислотних елементів типу PzS і PzB.

Акції

Знижки на тягові АКБ до навантажувачів BALCANCAR!

З 1 квітня 2018 року знижено ціни на тягові АКБ до болгарських навантажувачів BALCANCAR! Детальну інформацію можна дізнатися у менеджерів по телефонах, вказаних вище.


Posted in Акції

|
Коментарі Вимкнено до Знижки на тягові АКБ до навантажувачів BALCANCAR!

Система автоматичного доливу води у подарунок!

при покупці акумуляторної батареї, що складається з 24 елементів і більш, ви отримуєте в подарунок систему централізованого поповнення запасу води


Posted in Акції

|
Коментарі Вимкнено до Система автоматичного доливу води у подарунок!

Новини

Акумуляторні батареї виробництва ВЗЩА

ТОВ «СОІ ГРУП» - офіційний торговий представник ЗАТ «ВЗЩА » щодо реалізації продукції заводу на території України. В асортимент ЗАТ «ВЗЩА» входять лужні і свинцево-кислотні акумулятори, а також батареї з них для різних сфер економіки.

Купитьт акумулятор FL400 и KH150

Купить акумулятор KL-55У переліку лужних АКБ, що випускаються ЗАТ«ВЗЩА» (найбільшим виробником лужних акумуляторів і батарей на пострадянському просторі) представлені акумуляторні батареї для запуску ДВС локомотивів і дизель-електричних установок, пасажирських вагонів, електропоїздів, електровозів, наземного транспорту, рудничних електровозів (працюють у вибухонебезпечних середовищах), а також акумуляторних батарей для систем сигналізації, аварійного освітлення і електропостачання.

З каталогом лужних акумуляторів ви можете ознайомитися тут скачать инструкцию по АКБ.

Серед свинцево-кислотних акумуляторних батарей, що випускаються виробником, є малообслуговувані тягові (PzS) і стаціонарні (OPzS) АКБ з рідким електролітом, відповідно для вантажної техніки і систем аварійного енергопостачання.

Тягові свинцево-кислотні АКБ (ємністю від 165 до 1120А *год) з позитивними електродами трубчастого типу забезпечують ресурс роботи батареї не менше 4 років, а застосування малосурм'янистих сплавів і сучасних активних матеріалів забезпечують хороший прийом заряду і знижене газовиділення.

Класичні стаціонарні АКБ типу OPzS (ємністю від 200 до 3000А *год) відрізняються тривалим терміном служби (25 років), що робить їх порівнянними з акумуляторами типу GroE. Доливка води в даних АКБ потрібна не більше 1 разу на 3 роки, а при застосуванні каталітичних пробок в буферному режимі доливання води не потрібно.

З каталогом свинцево-кислотних акумуляторів можна ознайомитися тут скачать инструкцию по АКБ.

Система менеджменту ЗАТ «ВЗЩА» сертифікована відповідно до ISO 9001: 2008.
Продукція, що випускається ЗАТ «ВЗЩА», сертифікована відповідно до вимог стандартів, що діють в Україні.
Купити акумуляторні батареї виробництва «ВЗЩА» можна у нас, як у офіційного представника в Україні.
Більш детальну інформацію про продукцію можете дізнатися, перейшовши на офіційний сайт виробника за посиланням..

Ваше ім'я* Ваш телефон*

Ваш e-mail

Повідомлення